MiniBambini - Prywatne przedszkole i żłobek

Mini Bambini - Prywatne niepubliczne przedszkole i żłobek

Nasze wnętrza

Codziennie możecie Państwo odwiedzać nasze przedszkole i na żywo obejrzeć budynek i sale, którymi dysponujemy.

Nauka pływania z Neptun Sport

Neptun Sport

Więcej informacji na stronie: www.neptun.wroclaw.pl

W naszym przedszkolu naukę pływania prowadzi firma "Neptun Sport", która działa na wrocławskim rynku już ponad 10 lat.

Nauka pływania z dowozem Dzieci na basen
Zapraszamy Dzieci na zajęcia z pływania w najlepszej szkole we Wrocławiu. Proponujemy kompleksową usługę mającą na celu oswojenie z wodą, naukę oraz doskonalenie umiejętności pływania Państwa dzieci.

Ofera Neptun Sport jest oparta na 3 filarach:

Bezpieczeństwo:
Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą instruktorską oraz trenerską. Zapewniamy opiekę zarówno podczas transportu jaki i samych zajęć. Gwarantujemy dowóz nowoczesnymi, wyposażonymi w foteliki busami. Zajęcia są prowadzone w nowoczesnym, wynajętym na wyłączność obiekcie, ze specjalnie podniesioną temperaturą wody (32 °C).

Nauka i zabawa:
Uczymy poprzez zabawę. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, program jest dostosowywany do indywidualnych umiejętności każdego z uczniów. Zapewniamy również zróżnicowane przybory dydaktyczne (makarony, rękawki, dmuchane zabawki, materace itp.)

Skuteczność i komfort:
Zapewniamy komfortowe warunki zarówno na zajęciach jak i w trakcie przewozu. Skupiamy się na osiągnięciu założonego celu.

W razie dodatkowych pytań z miłą chęcią wszelkich odpowiedzi udzieli Patryk Fejfer.

emai: neptun_splash@go2.pl

Polecamy naszego partnera: